X
تبلیغات
سایپا مطمئن

سایپا مطمئن
اقتصادی

سایپا باتوجه به تجربه موفق خود در فروش مدل هاچ بک پراید و استقبال بالا از خودروی 111 در بازار دست به طراحی خودرو تیبا هاچ بک زده است که پیش بینی می شود این خودرو از هواداران بالایی برخوردار شود.
 تیبا دومین خودروی ملی ایران است که توسط گروه خودروسازی سایپا طراحی و وارد بازارکشورشدو پس ازمدت کوتاهی در بین خریداران خودرو طرفداران خودر را پیدا کرده است. براساس این گزارش خودروی تیبا به دلیل مصرف سوخت پائین و ابعاد مناسب برای سفرهای شهری یکی از پرطرفدارترین خودروهای داخلی بشمار می آید، خودروی کوچکی که با تکنولوژی جدید خود عملکرد بسیار خوبی از خود بنمایش گذاشته و حتی تبدیل به یکی از برندهای کشورایران در هدف های صادراتی سایپا در کشورهای مختلف شده است .
از سوی دیگر سایپا باتوجه به تجربه موفق  خود در فروش مدل هاچ بک پراید و استقبال بالا از خودروی 111 در بازار دست به طراحی خودرو تیبا هاچ بک زده است که پیش بینی می شود كه از هواداران بسیار بالائی برخوردار خواهد شد.خودروی تیبای هاچ بک، از سال آینده وارد بازار خواهد شد و با توجه به ارزان تر بودن این محصول در مقایسه باپائین ترین تیپ خودروی  206 و  همچنین مصرف سوخت پائین وسهولت  دسترسی به خدمات پس از فروش  مطمئنا از استقبال بسیار خوبی برخوردار خواهد شد.

[ سه شنبه بیست و یکم آذر 1391 ] [ 21:20 ] [ ز م ] [ ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ در زمینه اقتصادی فعالیت می کند .
لينک دوستان
امکانات وب